Groen lintje voor Fietsersbondafdeling Nieuwegein

Onze afdeling heeft van GroenLinks Nieuwegein een mooie onderscheiding gekregen: het groene lintje 2023! Het is een onderscheiding voor een organisatie, bedrijf of individu die zich het afgelopen jaar positief heeft ingezet voor groen, duurzaamheid of milieu in Nieuwegein.

Groepsfoto van leden van Fietsersbond Nieuwegein en GroenLinks Nieuwegein
Bestuurs- en fractieleden van GroenLinks en Fietsersbondafdeling Nieuwegein bij de uitreiking van het Groene Lintje 2023

Rien van Keulen, gemeenteraadslid voor GroenLinks, sprak ons toe bij de uitreiking van het lintje: ‘Daar staan we dan! Op deze mooie, groene plek in onze stad. Langs één van de drukst bereden fietspaden in Nieuwegein. Elke dag fietsen hier vele Nieuwegeiners op weg naar school, werk of boodschappen. Veel van die fietsers realiseren zich wellicht niet hoe dit soort fietspaden tot stand komt. Hoeveel input van een organisatie als de Fietsersbond hierbij meegenomen wordt. Het is mede dankzij de inzet van vrijwilligers zoals Clarion dat de Fietsersbond de serieuze gesprekspartner is die ze is. Als politieke partij hebben we veel waardering voor die gesprekspartner. Een gesprekspartner die niet te beroerd is om kritisch te kijken naar plannen. Een gesprekspartner die de weg weet te vinden naar ons als politiek. Een gesprekspartner die komt met adviezen waar we wat mee kunnen. Heel veel dank daarvoor.’

Blij en trots op de vrijwilligers die dit mogelijk maakten

Voorzitter Clarion Wegerif kreeg het groene lintje opgespeld en bedankte GroenLinks voor de mooie woorden, het lintje, de oorkonde en de bloemen. ‘Het is een blijk van waardering voor alle vrijwilligers van onze afdeling die dit mogelijk maakten. Hartelijk dank daarvoor, en we gaan natuurlijk gewoon door met ons werk. Want we zijn nog lang niet klaar in Nieuwegein!’

Meer informatie over het groene lintje

Lees het persbericht dat GroenLinks Nieuwegein uitgaf ter gelegenheid van de uitreiking van het lintje.

Categorieën